Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tetszem egy...

Mit tegyek ha tetszem egy fiúnak, de nekem ő nem jön be? Hogy koppintsam le?

Figyelt kérdés

Csoporttársam a suliba ha meglátja órán hogy egyedül ülök, akkor odaül, meg mindíg próbál a közelemben lenni. De nekem nem tetszik. Nem az esetem...de nem akarom megbántani meg semmi ilyesmi, mert jó feej meg minden..

KÉRLEK SEGÍTSETEK!!



2015. jan. 4. 11:29
 1/3 Rami** ***** válasza:
Az ilyet nem lehet ugy megcsinalni hogy ne banzsd meg a masik felt. Egyszeruen mond meg neki hogy nem a zsanered vagy ha nem akarod annyira megbantani akkor fulenzsd azt hogy neked mar mas tetszik es kesz en ezt tudom ajanlani.
2015. jan. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok. Tudom milyen irritáló tud lenni.
2015. jan. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy kedveled, de sajnos egyszerűen nem az eseted! És azt is, hogy szeretnéd, ha emiatt nem érezné magát kínosan a társaságodban, mert erről nem ő tehet. Egyszerűen csak más típus jön be neked. Nem szeretnéd ha emiatt megromlana köztetek a felhőtlen viszony. A lényeg, hogy ne légy lesajnáló, mikor közlöd ezt vele!
2015. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!