Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kulsőmről,...

Mi a véleményetek a kulsőmről, csajok, tetszem nektek?

Figyelt kérdés

barna szemű és barna hajú 68 kilós 26 éves srác vagyok. az orrom kozépen egy nagyon kicsit ívelt, fogaim átlagosak, fehérek. fuleim fent enyhén széttartanak. hajam rovid. homlokom az átlegtól 1 centitől magasabb. szemoldokom épp hogy osszeér de nem látszik. szempilla átlaogs. ajkak enyhén teltek, áll átlagos.

ádámcsutka átlagos, nyak átlagtól nagyon picit hosszabb

kinek tetszem? bejovok nektek? mondjátok hogy nem vagyok ronda


2014. okt. 5. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az orrlyukaidból ha megpróbálsz kör alakot csinálni, akkor összesen mekkora mindkettőnek a sugara? Illetve az orrod hány fokos szöget zár be a tarkóddal, és az álladdal? Ezeket lehagytad!


Amúgy egyszerűbb lett volna képet csatolni, mert ez így elég gáz..

2014. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csináltam képeket de a filmet nem tudom mst előhivatni a gépből. hogy kell beszkennelni a fényképezőgép filmet gépre rakni?
2014. okt. 5. 22:01
 3/9 anonim ***** válasza:

A kérdést gondolom azért tetted fel, mert nincs sikered a lányoknál. Nos a reakciód alapján valószínű nem a külsőddel van baj, hanem a belsőddel.

Ritkán látni manapság olyan lányt, aki vonzónak tartana egy ennyire maradi fiút.

Ha anyagilag nem engedheted meg magadnak, hogy felnőj a jelenlegi korhoz, akkor olyan lányokat keress magadnak, amilyen te is vagy.

2014. okt. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szeretek pl. kézzel levelet is írni
2014. okt. 6. 20:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez lenne az elsődleges baj...
2014. okt. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor meg mi?
2014. okt. 7. 17:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Az, amit írtam, hogy maradi vagy. "csináltam képeket de a filmet nem tudom mst előhivatni a gépből"


Ki használ manapság az öregeken kívül ilyen elavult technikájú fényképezőgépet? Ezt írtam rögtön a 2. válaszomban. Ha anyagilag nem engedheted meg magadnak, hogy felnőj a jelenlegi technikához, akkor olyan csajt kell keresned, aki szintén hasonló viselkedésű/gondolkodású/életvitelű. Mert nagyon ritka az olyan lány, akinek az ennyire régi világban ragadt srácok kellenének.

2014. okt. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jó. kosi
2014. okt. 8. 19:26
 9/9 anonim válasza:

Mi a telószámod? :$

Nekem abszolút bejössz. De amúgy a külső nem számít, az a lényeg, hogy kemény legyen a haj. De ne ragadjon a hajlakktól. A zselé szimpibb. De abból is megárt a sok. Imádom a piros hajat. Szerintem festessd át lilára.A baran túl átlagos és nyomiiii.Rakj be színes kontakt,járj rendszeresen szoliba,mert a bronzosító nem mindenkinél válik be. Pl.a barinőm egy óra alatt narancssárga lett tőle. Mondjuk szerintem túl sokat rakott magára a kis ribizli. Amúgy nekem nagyon bejössz. Tali? :3

2015. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!