Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 8 éves fiam szeretne egy...

Famolka kérdése:

8 éves fiam szeretne egy fémdetektort, én egy Discovery Explore Digitális Fémkeresőt néztem ki neki. Szerintetek ezt érdemes megvenni, vagy ez ténylegesen csak egy játék, és csak az elhullatott érméket jelezné a fűben?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Hatalmas betűkkel ott áll, hogy JÁTÉK. Mit szeretne keresni egy nyolc éves gyerek? Nekem ekkor fából készült villamosom volt. Változik a világ.

Ha megírod, mit szeretne keresni, s hogy neked mennyi pénzed van rá, akkor talán tudok segíteni.

Egy profi berendezés több milliós tétel is lehet.

2015. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Discovery Explore Digitális Fémkereső termékleírása:


"Játék fémkereső, kincskereső gyerkőcöknek!"



De egy 8 éves gyereknek elbohóckodni pár napig míg meg nem unja, pont elég.



Egy normális fémkereső 250ezer Forintnál kezdődik, és akkor az még az alap kategória, örülhetsz ha 10cm-t át tudsz vele nézni.

2015. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Természetesen nem egy komoly fémkeresőre gondoltam, hanem ami egy 8 éves gyermek kíváncsiságát kielégíti,de esetleg egy-két cm mélyen fekvő fémtárgyakat jelezne, nem igazi kincsekre gondoltam , hiszen neki most egy szög amit a földből bányászott elő a detektor segítségével, az is kincs lenne.Pusztán fenntartani a kíváncsiságát, hiszen addig is a természetben van, és nem a számítógép lenne a kihívás. És az anyagi keretem is kb. ennyire futná, 10-én lesz a születésnapja. Egyébként, neki is van fajátéka kockák,favonat stb. de a modern dolgoktól sem zárkózhatunk el.
2015. jan. 4. 15:01
 4/5 anonim válasza:
Én egy 20-35e Ft os gépet vennék, ami nem kifejezetten gyerekjáték, és egy hangyányit közelít a használható gépek felé.
2015. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. febr. 4. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!