Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik az a hangszer amelyiken...

Melyik az a hangszer amelyiken a legkevesebben tudnak játszani?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán a gitár a legegyszerűbb. Ha ismersz 3 akkordot (pld. C, F, G), és egy kicsit tudsz pengetni, akkor már egy csomó éneket eltudsz játszani.


Az ukulele valamivel könnyebb, mert azon csak 4 húr van, és azt a négy húrt mindig kell pengetni, nem mint a gitárnál.


Elég egyszerű hangszer a trombita-féle hangszerek is, habár azon csak három billentyű van, de annál egyszerűbb hangszeren sosem játszottam.


Egyszerűnek gondolom a furulyát is, amit tanár nélkül internet nélkül tanultam meg használni, csupán hallás után.


Úgy gondolom, hogy a legnehezebb a hegedűn, a brácsán és a csellón játszani, habár csellón még sosem játszottam.

2015. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valami dzsudzsu, szerintem azon, mert kiköpöd a tüdőd, ha bele akarsz fújni.. Nem jut eszembe a neve de ilyen rhadt nagy xD
2015. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!