Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit választanátok a helyemben?

Ti mit választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Mindenképpen mezőgazdasági középiskolában szeretnék tovább tanulni csak nem tudom melyikben. Az egyik 30 km-re van minden nap buszoznék, 2 tantárgy szerb nyelven lenne és az iskola nagy része is Szerb lenne. A másik kb. 60 km-re van, ott laknék hétfőtől- péntekig, viszont az iskola nagy része Magyar és minden Magyar nyelven van. Itt nem kéne buszozni viszont csak hétvégén lennék a családommal. Szerbiában lakom, 13/F.

2015. jan. 5. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első.
2015. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én inkább a másodikat választanám.
2015. jan. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Hol tervezed tovább a jövődet?

Ha Szerbiában,akkor menj a szerbbe,így hamarabb megtanulod a nyelvet is,könnyebb lesz később :)

2015. jan. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Válaszd a másodikat!
2015. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és VÁROM továbbra is. Csak légyszives INDOKOLJÁTOK is meg a döntéseteket. Tudom ezt eddig nem irtam de ezentúl indokoljatok is. Köszi :)
2015. jan. 7. 16:19
 6/7 anonim válasza:

Attól fögg ha tudod a szerbet, szereted ak az 1.

A 2. est ajánlom mert ,ha mész egyetemre ak sem lesznek ott állandóan a szüleid, és így felkészülsz rá.

2015. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

Végül a másodikat választottam. :)

2015. jún. 25. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!