Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti melyiket választanátok...

Ti melyiket választanátok ezek a városok közül? Flo Rida, Kalifornia, New York, Washington? Vagy más városok?

Figyelt kérdés
A későbbiekben a terveim között szerepel hogy kimegyek Amerikába véglegesen. Melyik városnál van tapasztalotok? Melyiket mondanátok? Mármint több szempontból is. Jó megélhetés. Sok munka lehetőség. Az időjárás annyira nem is érdekel. Olcsóbb de jó házak pl. melyikben vannak?

2014. dec. 23. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én kedvencem Miami :)

Ezek közül pedig talán Kalifornia.

2014. dec. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Am én is Miamira és Kaliforniára gondoltam. de egyszerűen kalifornia olyan drága...
2014. dec. 24. 00:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Flo Rida az valami előadó. Florida egy állam, ahogy Kalifornia is. Én Kaliforniába mennék valami nagyobb városba (kivéve Los Angeles-t). Talán Sacramento-ba. Ott mindig jó az idő, nem olyan drága (és felkapott), mint LA.
2014. dec. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jó bocs :) igen úgy értettem hogy azokba az államokba és városba. köszönöm a választ. valakinek tapasztalat aki élt kint vagy valami?
2014. dec. 24. 12:11
 5/7 anonim ***** válasza:

En LA-ben elek, mire vagy kivancsi? Tapasztalat? Az van boven, de ugye nem akarod, hogy eletem reszleteibe kezdjek bele.

Kesobbiekben? Az mikor lesz? Jovo nyaron? 5 ev mulva? Nagyon nem mindegy!

2014. dec. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen tapasztalatok. milyenek az emberek stb. igen kb 5 év múlva :/ előre szeretek gondolni a jövőmre és a terveimre
2014. dec. 24. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Arizona! Phoenix, Scottsdale, Prescott, Sun City... Mindig meleg van, a hegyek 3 órára találhatóak, a tengerpart 7 órára, Phoenix amerikai egyik legbiztonságosabb városa :)
2015. febr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!