Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emagról kapta már valaki...

Mazsi87 kérdése:

Emagról kapta már valaki vissza a pénzét?

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja várok a pénzemre. Lassan kezdem elveszíteni a reményt. Sokszor írtam már nekik, eddig hiába. Te is a pénzedet akarod visszaszerezni vagy csak vásárolni készülsz náluk?
2015. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bettus87 válasza:
Én is több mint 1 hónapja várom vissza a pénzt, de még mindig semmi! Már az 5. levelet írtam nekik, választ nem kaptam. Telefonon is csak várakoztatnak!
2015. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bettus87: reménykedem, hogy csak a sok karácsonyi vásárlás miatt nem reagálnak, bár én már december elején visszaküldtem nekik a terméket, szóval elvileg előbbre kéne , hogy legyünk a karácsonyi vásárlóknál. :(
2015. jan. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Bettus87 válasza:
Igen, én is reménykedtem, hogy karácsonyra visszakapjuk a pénzt, de sajnos nem így lett! Nov. 28-án kaptuk meg (péntek) , és dec. 2-án vitték vissza! Azóta semmi sajnos, szerintem esélytelen! Az utolsó levelük az volt, amelyben törölték a termék státuszát, és kérdezték, hogy a pénzt kérem vissza, vagy cserélek!
2015. jan. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

November óta várom, kb 200€ összeget, már lemondtam róla.

Eleve hibás, üzemképtelen vackot küldtek.

Sajnos nem tudtam ez román cég és leszarják a magyarokat.

Eddig még sosem találkoztam ilyen gátlástalan mocskos bandával.

2015. jan. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ááá soha többet nem vásárolnék onnan cserét sem akarok azzal is csak elment egy hónap de se telo se pénz,még mindig elméletlieg szerdán elutalták de annyit írtak csak h több időt vesz igénybe mert nemzetközi, fogalmam sincs h az hány nap de szerintem nem utalták vissza..
2015. jan. 19. 08:21
 7/11 Bettus87 válasza:
Sajnálatos, hogy egy ilyen cég hirdeti magát mindenhol, én nem gondoltam, hogy így járunk, és még gondolom sokan így jártak rajtunk kívül is! Az biztos, hogy soha többet nem rendelünk innen semmit! Már azt is meggondolom, hogy ezek után bárhonnan is merjek e rendelni!
2015. jan. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, akkor neked van némi esélyed, hogy visszakapod a pénzed. Én naponta kitöltök egy panasz űrlapot, hogy emlékeztessem őket az ügyemre, de eddig még csak válasz se jött.

Betty, mástól azért rendelhetsz de ha tudsz, olyan helyet válasssz akiknek van rendes üzletük/átvevőhelyük is. És persze ezek után ne külföldit.

2015. jan. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Képzeljétek megérkezett a pénz,aki tudni szeretné h hogyan sikerült elintézni ìrjon ràm privibe! ;d
2015. jan. 20. 13:24
 10/11 MaryClare válasza:
Visszautalták a pénzt. 40 napos volt az ügyintézési határidő.
2015. jan. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!