Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen vizipipa márka a Top Mark?

Milyen vizipipa márka a Top Mark?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam nem valami jó.Van vele valakinek tapasztalata?

Milyen pipát ajánlanátok heti 1-2 gyújtásra haverokkal körbeülni,aminek úgy jó az ár-érték aránya,jó füstje van és nem megy tönkre pár éven belül?



2015. jan. 6. 18:29
 1/3 savanyújóska ***** válasza:
6%
Valóban, jól hallottad a Top Mark a legalja, ami még füstöl, kezdőknek szokták ajánlani, mert olcsó. Ami szerintem nektek kell, az valamelyik Aladin modell, azok már többnyire rozsdamentes acélból vannak, kijön 10e alatt, és elég jól bírják a strapát. (Nekem másfél év alatt semmi maradandó kára nem keletkezett, eddig mindent le tudtam mosni, egyedül a kerámiát cseréltem kétszer, de ott eleve már nem is a gyárival kezdtem.)
2015. jan. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
6%
Top markot semmiképp, igénytelen lepkefing az egesz. Az Aladin valoban tokeletes nektek, páran osszedobjatok ra es nem is veszes az ár.
2015. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az Aladin árábol már általában kijön egy Mya Qt ami az egyik legjobb pipa ami itthon kapható (12e körül van az ára). Ahoz veszel még egy sahlar mini phunnel-t (dohánhoz, pasztához) vagy egy sahlar medium phunnel-t (ásványhoz, pasztához, dohányhoz) ami 4e körül mozog és ha nem törik semmi akkor ezzel kb 10évig el vagy mert a Mya pipának még a szívó csövében is rozsdamentes acél van szóval nem rozsdásodik. Bár késöbb azért nem lenne rosz lecserélni egy kimondottan mosható csőre. És így kapsz egy magyarországon de még külföldön is prémium kategóriásnak számító pipát össz.16e-ért amin tökéletesek lesznek az ízek (persze minőségi dohánnyal meg természetes szénnel) és konkrétan amíg nem törik addig tökéletes mert full rozsdamentes, és a kerámia meg a legjobb választás mindenhez. Esetleg még kerámiának választhatsz Vortex-et.
2015. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!