Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdvözlet. Ki tudja, hogy...

Üdvözlet. Ki tudja, hogy Kairóban a Metro Cash and Carry üzlethálózatnak hol vannak üzletei? Sehogy sem találom a neten.

Figyelt kérdés

#Kairó #Metro #Cash and Carry
2015. jan. 7. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:
2015. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocs, közben rájöttem, hogy te arra a Metro-ra gondolsz, ami Magyarországon is van, ugye?

Mivel itt Egyiptomban már jelen van egy nagyon erős és népszerű bolthálózat, ami a Metro nevet viseli, így az egyiptomi piacra Makro néven hozták be a magyarok által ismert Metro C and C láncot. A honlapjuk nem jön be most (www.makro.com.eg), úgyhogy nem tudom megnézni, hol vannak boltok (két éve lakok itt, de nem is láttam még Kairóban egy boltjukat sem amúgy), de még keresem. Lehet, hogy bezárt?

2015. jan. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!