Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális, hogy a szobatársamna...

Normális, hogy a szobatársamnak állandóan fent van a barátnője?

Figyelt kérdés

A haverommal bérlünk egy szobát. Mostanában a barátnője állandóan nálunk van. Munkából hozzánk jön, a szabadnapját nálunk tölti. Természetesen normális, hogy együtt szeretnek lenni, de nekem ez már nem erőst tetszik, hogy mindjárt hárman lakunk a szobában és csak ketten fizetünk. Arról nem is beszélve, hogy ételt sosem hoz, pénzt sosem ad semmibe, sőt még a házban sem segédkezik semmit...pl, hogy mosson vagy mosogasson, pórt töröljön, abszolút semmit. Felkel, kivonszolja a konyhába a seggét eszik, majd lustálkodik tovább.

Nem tudom, hogy tegyem-e szóvá vagy ne, mert a haverom biztos a barátnője pártját fogná és nem akarok olyanon veszekedni ami normálisnak számít.


2015. jan. 7. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem normális sehogy sem. Neked is biztos kellemetlen a jelenléte. Őket sem értem meg. Szerintem ne legyél szívbajos. Konkrétan mond meg a haverodnak így ahogy ezt itt leírtad.
2015. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, mert elveszi a helyedet és az erőforrásaidat, közben pedig semmit nem ad érte.

Beszéld meg a barátoddal, hogy akkor legyen ott, amikor te nem.

2015. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy nem jössz ki jól anyagilag, ezért nem örülsz neki, hogy a ti kajátokat eszi, a ti vizeteket fogyasztja és nem ad érte semmit.


Teljesen jogos..

2015. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!