Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb kaszt? (tf2)

Melyik a legjobb kaszt? (tf2)

Figyelt kérdés
Most újra fogok feltölteni pénzt és nem tudom melyik kasztra vegyek cuccot.Mindig megváltoztatoma véleményem pl. először spyra akartam.Utána soldier,utána scout,és most pyro.Valszeg holnap töltök fel kb 20 EUR-ot és nem tudom.Azt se tom hogy tauntot vegyek vagy ruhát...Leginkább saxton halezni szoktam az MNGamingon amin végtelen ammo és van sokminden extra de nem mindenre.Tényleg mindennap megyek tfre és csak saxton hale.

2015. jan. 10. 17:28
 1/1 anonim válasza:
ha már 20 eurót töltesz fel, akkor költsd el takarékosan: menő cuccot vegyél kevés pénzből pl piacon, ott olcsóbb minden és ott eredeti tárgyak vannak amik többet érnek, és a mann.co piacon meg már egy rakétaugró is 40 cent miközben 0.07 refet ér... a takarékos alatt még azt is értem hogy mindegyik kasztra amelyeket használsz vegyél sapit vagy ruhát TAKARÉKOSAN
2015. febr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!