Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék híres lenni....

Nagyon szeretnék híres lenni. A hangom nem nagyon jó, viszont már voltam modell egy évig, és3évig társas táncoltam. és nem tudom hogy kezdjek neki?! Hol érdemes ilyenkor jelentkezni vagy mit csináljak? 14 éves vagyok, és lány

Figyelt kérdés

2015. jan. 10. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát Kovinál bármikor jelentkezhetsz "színésznőnek". Ja, nem, ahhoz még várnod kell négy évet.
2015. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szövődékbe már nem keresnek szövőnőt, de jó varrónőre van kereslet.
2015. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdekes én sose akartam híres lenni. Mire jó az?
2015. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sok területen lehet híres az ember, nem csak az énekesek meg a topmodellek azok. Azok csak jönnek-mennek, majdhogynem semmi pluszt nem adnak a világhoz. Jó, akad olyan énekes aki igen, de az ritka , na de a modellek...

Vannak híres írók, költők, sportolók, kutatók, orvosok, fizikusok, matematikusok, Nobel-díjasok, színészek, politikusok, stb.

Sokkal maradandóbb értéket adhatsz így, mint egy átlagos énekes vagy modell, szóval többre vihetnéd azzal ha okos vagy, mint ha csak szép.. Erre törekedj inkább. :)

Oké, értem, hogy csak 14 vagy, de gondolkodj hosszú távon.

2015. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. jan. 10. 19:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelentkezz majd valami valosagshowba 😃
2015. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!