Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A takarítás mennyire nehéz munka?

A takarítás mennyire nehéz munka?

Figyelt kérdés
Fizikailag értve. Nagyon megterhelő?
2015. jan. 10. 19:14
 1/1 anonim válasza:

Relatív. Attól függ mit takarítasz. Én pl másfél évig voltam medence és szauna takarító. Ipari sterimoval. Nem volt könnyű. Viszont szabad kezet kaptam. Nem szóltak bele mikor cigizzek. Az volt a lényeg hogy műszak végére tiszta legyen minden. Viszont anyum panziót takarított. A kora miatt nemnagyon bírta. És a főnökök is bunkok voltak. ........ez a mi sztorink.

Ezzel csak annyit akarok mondani hogy választ nem kapsz a kérdésedre sajnos.

Attól függ h hol és mit kell takarítani, korod alapján mennyire vagy szívós, milyenek a feletteseid!!! Szóval........ezt csak akkor tudod meg ha kipróbálod! Nem veszitesz semmit se, akkor se ha nem jön össze, mert legalább legközelebbre már tisztában leszel a dolgokkal. :) remélem azért tudtam segíteni

2015. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!