Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki leírná nekem minél...

Valaki leírná nekem minél részletesebben Cortez szemszögéből azt amikor reni elvállalja az irodalom korrepetálást?

Figyelt kérdés
Van fantáziám, de kíváncsi vagyok más elképzeléseire is

2015. jan. 11. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez a Reni egy név? Akkor nagybetűvel kellene írni. Egyébként nem tudom, miről van szó a kérdésben.
2015. jan. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen név,és a szent johanna gimiről van szó és telóról írtam ezért nem annyira törődtem a helyesírással
2015. jan. 12. 18:17
 3/6 anonim válasza:
Én régen olvastam már ezt a könyvet, és szerintem Cortez is örült neki,és bizakodott abban, hogy beszélgetnek Renivel.
2015. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz
2015. jan. 13. 20:08
 5/6 A kérdező kommentje:
*bocs:köszi(véletlen kitöröltem az i betűt)
2015. jan. 13. 20:09
 6/6 kis.smiley válasza:
Szerintem mikor megtudta hogy sem Arnold sem Kinga nem akarta elvállalni iszonyatosan boldog lehetett hiszen így egyértelművé vált hogy Reni lesz a korrepetitora. Legelőször tuti Ricsivel beszélte meg. Ricsi biztos adott neki egy jó tanácsot és kábé ennyi. De biztosan mindenki másképp képzeli el. És amúgy meg mondanám az első kommentelőnek,hogy csak akkor írjon választ ha tud egy normális választ adni. És ha egyáltalán tudja miről van szó. Na mind1 remélem tudtam azért kicsit segíteni :)
2015. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!