Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem teljesen értelmetlen az életem. 18 éves vagyok és fiú. Az iskolában folyton olyan emberek vesznek körül és olyan emberekkel kell jópofáskodnom akiket gyűlölök. Magányosnak érzem magam. Nem is vagyok valami jóképű pasi. Edzeni sem tudok mert akarok venni majd súlyzót és elkezdeni újra edzeni mint régen csak most nincs rá pénzem. Igazából semmire sincs. Rengeteg bajom van. Nagyon függök másoktól.Lehet jót tenne egy barátnő de mivel nem vagyok jó pasi(sőt kifejezetten csúnya) ezért nem akarom mert tudom hogy úgyis folyton csak szégyenkeznie kéne miattam. Plusz nem is kellenék senkinek mert hiába vagyok kedves nem érek vele semmit. Akik meg jól néznek ki és full bunkók azok elvihetnek bárkit. Haverom oltári bunkó és megcsalta hetente 2-3 x a barátnőjét. A barátnője megtudta és megharagudott rá aztán pár órával késöbb a megcsalt barátnő ment oda bocsánatot kérni. Elképesztő. Emelett gyenge jellemű vagyok. Nem akarok ártani senkinek mindenkivel kedves vagyok stb. És ezért rendszerint ahol csak tudnak kihasználnak és bántanak. Nem vagyok hülye nem fogom megölni magam meg ilyenek és orvoshoz sem megyek semmiképp mert nincs baj az elmémmel. Mit kéne tennem hogy változzon az életem ? :(

2015. jan. 11. 17:45
 1/2 anonim válasza:
Állj ki magadért. És hidd el a fősulin más lesz( ha mész). 19/L
2015. jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendészeti szakközépbe szeretnék majd menni. Jó lesz egy kis közeg váltás és ott mindenképp úgy kezdem hogy senkivel nem leszek ilyen jószívű meg stb. Ott már mást fognak megismerni. Aki egyébként nem akarok lenni de rákényszeritenek sajnos. :S
2015. jan. 11. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!