Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Leszakadt a rasztámból egy...

Leszakadt a rasztámból egy tincs. Mit kezdjek most?

Figyelt kérdés

Már egy ideje ilyen hajam van és a fejem hátulján az egyik tincsemből leszakadt az utolsó 10 centi így eléggé megrövidült és az lenne a kérdésem h érdemes- e vissza varrni vagy hagyjam ahogy van?

Kérlek csak hozzáértők válaszoljanak



2015. jan. 11. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem varrni kell,hanem horgolni,és igen,horgold vissza,sok embernél előfordult ez már :)
2015. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

akár nemezelhetsz is hozzá, és az egyik tincsemet úgy hosszabbítottam meg. nem olyan okból mint te de akkor is :)

bár amúgy nem feltétlen kell visszahorgolnod,szerintem így is hagyhatod,ahogy tetszik

2015. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Seccperc visszahorgolható. Mindkét véget tépd meg picit hogy szálas legyen, horgold vissza. Ha már nem megy, mert túl filces, kérj valakitől pár hosszú hajszálat "cérnának", de a nemez póttincs is jó ötlet (a festetlen rackagyapjú a leghasonlóbb a mi hajunkhoz)
2015. jan. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket :) már próbáltam visszahorgolni de 1 hónapnál tovább nem maradt meg :( viszont a nemezes pótlást megpróbálom. Nagyon szeretem a hajam csak sajna egyre több bajt csinál de nincs az a pénz amiért levágnám :)

Köszönöm a segítséget :)

2015. jan. 13. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!