Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen esetben büntetendő...

Ilyen esetben büntetendő hangfelvételt csinálni?

Figyelt kérdés
Büntetendő az, ha egy anya a gyermekéről engedély nélkül hangfelvételt készít, lehallgatja? A gyerek 2 hónap múlva lesz 18 éves, tehát még nem töltötte be a 18-at.

2015. jan. 11. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne ezért őt megbüntetni? Nem értem. Talán valami olyat mondasz, ami nem vetne jó fényt rád? Akkor azt ajánlom viselkedj úgy, hogy ne keljen felvenni felvételre amit mondasz. És akkor talán nem fognak lehallgatni. Vagy legalábbis nem a saját anyád.
2015. jan. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem büntetendő a hangfelvétel
2015. jan. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem büntethető. Ellenben én a gyerek helyében igénybe venném a Gyermekvédelmi Szakszolgálat segítségét, mert ez már a beteges szint.
2015. jan. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát nem ilyen egyszerű a helyzet... válnak a szülők, és az anya agyereket használja fel arra, hogy információhoz jusson az apjáról
2015. jan. 12. 01:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól még beteges.
2015. jan. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#1, honnan veszed, hogy a kérdéses gyermek írta a kérdést?
2015. jan. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egy hozzátartozója vagyok.
2015. jan. 12. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!