Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy mezítláb...

Van olyan, hogy mezítláb fóbia? Van ilyen masnak is? Találkoztatok már ilyennel?

Figyelt kérdés
Utalok felvenni nyitott labbeliket, ezert nem is hordok ilyeneket. Mindig zokniban vagyok, imádom a zoknikat. Ha valaki, nyitott lábbelit vett fel, le sem tudom venni a labujjairol a szemem.

2015. jan. 12. 01:10
 1/5 szántóvető ***** válasza:
én zokniban is alszok konkrétan.remélem ez még nem fóbia.nézed mások lábujjait?ez már fóbia,talán beteges is.
2015. jan. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Ha valaki, nyitott lábbelit vett fel, le sem tudom venni a labujjairol a szemem."


Na de mit érzel közben? Undorodsz? Felizgulsz?

2015. jan. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én csak annyira,hogy fázós a lábam,ezért általában zokniban szeretek lenni..mezítláb meg mindig félek,mióta beleléptem egy törött üvegbe és elkaszálta a lábartériámat..(jobban mondva "tanga" papucs volt rajtam. Azóta is a hideg ráz..

26/n

2015. jan. 12. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kérdező, fiú vagy vagy lány?
2015. jan. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem undorodok, de felizgulni meg pláne nem izgulok fol. Fiu vagyok
2015. jan. 12. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!