Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megőrizni a...

Hogyan tudnám megőrizni a hidegvérem verekedés közben? (többi lent)

Figyelt kérdés
Még hetedikben nekimentem egy nálam egy évvel idősebb gyereknek,mert egyfolytában szivatott és elborult az agyam.A vége az lett hogy eltörte a lábam.Emiatt egyfajta kisméretű fóbiám lesz amikor ugymond "búnyo előtti helyzet" van jelen.Hirtelen nagyon elkezdek félni és inkább meghunyászkodom,és viselem a szivatásokat.De nagyon ki szeretném magamat ebből a félelemből kúrálni magam,és ezért kérném a segítségeteket.

2014. aug. 30. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy ilyen tróma után talán ez örökös marad ! Ezen talán egy gyógydoki vagy egy olyan verekedés segíthet ahol TE győzöl !
2014. aug. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kezdjél el gyúrni (ha eddig nem csináltad), meg ha van egy olyan ismerősöd, gyakorolhattok egymáson valamilyen önvédelmi "fogásokat". Meghozza az önbizalmat.

Hirtelen ennyit tudtam mondani.

2014. aug. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne tűrd a szivatást, mert te leszel az iskola bohóca, akibe a legnyomibb kis suttyó is büntetlenül belerúghat. Szerintem inkább gondold át más szemszögből a dolgot. Ne arra gondolj, hogy eltört a lábad, hanem arra, hogy hogyan előzd meg. Nyugodtan szólj vissza, küldd el őket a francba, mert végletekig fognak szekálni, főleg ha egyedül vagy és kevés haverod van. Ne hibáztasd magad, mert eltörték a lábad, így alakult és kész. Nem tudsz mit tenni. De a következő alkalom kimenetelén lehet változtatni, ha ügyes vagy. Dumával próbáld őket legyőzni elsősorban és ne ököllel. Viszont ha nincs más út akkor muszáj lesz bunyózni. Én tudom milyen. Általános iskolás koromban balhéztam, de nem kerestem hanem mindig megtalált. Érdemes amiatt is kerülni a balhét, mert ha tudják, hogy mindig verekszel, akkor verekedni akarnak majd veled. A te legyőzéseddel akarják bizonyítani majd, hogy ő a menőgyerek. A bunyó fejben dől el, de nem kell túllogikázni sem. Légy agresszív, te üss először és ne állj meg. Így nyerhetsz. Egyébként, hogy törte el a lábad?
2014. aug. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A választ privátba küldtem el neked ;)
2014. szept. 1. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!