Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik ez az anime?

Melyik ez az anime?

Figyelt kérdés

kicsit furcsán fog hangzani

arról szól,hogy egy srác beköltözik egy apartmanba,ahol lát egy lyukat a falon.átnéz rajta,és egy lány éppen maszturbál.aztán a lány megfenyegeti a srácot hogy minden nap a másik kukkolja a másikat.

1 részes,43 perces



2015. jan. 12. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem a Love Hina valami hentai verzója? Egyébként engem is érdekel
2015. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy azért költözött oda mert új iskolába ment,ott megismerkedik egy másik lánnyal,aki valami úri gyerek,belé pedig szerelmes lesz.úgy végződik,hogy a tengerparton vannak,és a legelső lánnyal bezárkózva vannak egy öltözőszekrényben.
2015. jan. 12. 20:16
 3/9 anonim ***** válasza:

>lát egy lyukat a falon.átnéz rajta,és egy lány éppen maszturbál


Én ezt nem láttam, de a peep hole / kémlelőnyílás úgy van japánul, hogy Nozoki Ana, úgyhogy talán ezt keresed.

2015. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 sszun válasza:

ez nem anime hanem manga én ugytudom csak manga van berlöle és peephole a neve :)

[link]

2015. jan. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 sszun válasza:
bocsánat tévedtem téleg van anime is belöle nemis tudtam ^^ ugyan az a neve mint a mangának:)
2015. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fuhh!!! Ez nagyon fajin manga volt! Reggeltől estig olvastam, sok benne a szex, de azon kívül a vége szép volt :)
2015. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem rég láttam!

igen egy hentai.

Hentaimama. Com on Nézd meg a legújabb videók közül az első részeket (mivel legújabb videók nem feltétlen első részei egy-egy sorozatnak) . Ott kell legyen.

( ha jól emlékszem akkor a csajnak vörös volt a haja és az erkélyen látta meg a srác.)

2015. jan. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megvan Maki-chan to Nau

első része.

2015. jan. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A Nozoki Ana lesz az, egy albérletbe játszódik és a mangának egy "reklám" része. A Maki-chan egészen más az elsö részben egy erkélyen látja meg a lányt, nem pedig a lakásban és a lány nem kéri semmire sem.
2015. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!