Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Philips HP6400 epilátorral...

Philips HP6400 epilátorral csak lábat lehet epilálni?

Figyelt kérdés
Kösssszííííííííí
2010. febr. 6. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Megnéztem neked guglin a képet. Nekem hasonló formájú és nagyságú van, és hónaljat és bikinivonalat is epilálok vele. Nem olyan egyszerű a hajlatok miatt, mint a lábnál de kis játékkal meg lehet oldani. Miért lehetne csak lábat? 16/L

Ha valamit félreértettem, írjad le, visszanézek majd.

2010. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy:)

Akkor ezek szerint nem? Csak mert a dobozán egy lábnak a képe van, de nem tom, hogy direkt CSAK láb, vagy csak lusták voltak felrakni pl. egy karról is egy képet...:S

Arra gondolok, hogy pl. nem erős-e a karnak, ahogy csinálja, vagy pl. bikinivonalnál nem csinálja-e durván...

2010. febr. 6. 19:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első kommentelő vagyok.

Karodat nehogy epiláld, ha csak tényleg nagyon nem szőrös. Akiket lányokat látok pl osztályban akiknek nagyon szőrös, és sötétszőrű a karjuk, azok is meghagyják. Szerintem ott rohadtul fájna.

A sima szőrtelen láb ábrázolása gyakori szerintem az összes epilátordobozon x)


Nem, ilyen durvaság, stb, ilyen gondok nincsenek. Enyémnek sincs cserélhető feje, stb, lábra van alapból, és bikinivonalat és hónaljat is epilálok vele. Bikinivonalnál két ujjaddal kicsit ki kell feszíteni a bőrt, hogy ne húzza, hónaljnál meg minden irányból át kell húzni, el kell vele játszani picit:D

2010. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!