Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a sebességváltót az MTZ-be?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég vettünk egy MTZ 82.1-es traktort el el járogatok vele de hogy pontosan melyik sebességbe rakom fogalmam sincs kivéve a 9.-et. Az lenne a kérdésem hogy pontosan hogyan is működik, oké ott van a tábláján lerajzolva de nem igazán értem hogy van. Ahogy gondolom van 9 sebesség plusz 2 hátra tehát elől 4,7-9,1-2 hátul 5-8,3-6,R1-2 azaz 11 fokozatot tudok kapcsolni plusz még ezt meg tudom felezni a kormány alatti váltóval? Mert ha így van honnan tudom hogy pl. 8.-ba vagy 5.be vagyok vagy nagyon kezdő vagyok és előbb utóbb ráérzek? Vagy nagyon rosszul tudom?

2015. jan. 14. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Kitolni baloldalra teljesen a váltót majd fel II-be ami az "országúti", akkor lökheted 2.-től 8.-ig, ugyanígy csak lefelé az a "terep" akkor 1-től 5-ig mehet a sebesség.

(Azért tanulmányod a leírásomhoz az ábrát as traktorban!)


Egyébként a felező miatt 18 sebesség van előre, hátrafelé 4.


Oldalváltóson kicsit nehezebb lesz megszoknod, belejönnöd annyi biztos!

2015. febr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!