Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan futhat be egy facebook...

Hogyan futhat be egy facebook oldal?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni egy fb oldalt már van instagramom és ott sok követőm de hogyan tudom ezt facebookon is elérni? (nem a fizetős módszert nem szeretném) :) Köki

2015. jan. 15. 17:44
 1/7 anonim válasza:
Küld el az oldalt a barátaidnak, hogy lájkolják, és vedd a kapcsolatot hasonló témájú oldalak adminjaival, hogy reklámozhatnátok egymás oldalát. Láttam, hogy kulcsszónak írtad, hogy emo tehát gondolom emo oldal lehet szóval linkelheted nekem és megy a lájk és megkérem a barátaimat.
2015. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Juuuuj köszönöm am a neve cute emo scene people

van instgramod?

2015. jan. 17. 07:45
 3/7 anonim válasza:
nincs
2015. jan. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Miért egy panda jelmezt viselő gyermek a profilkép? :D
2015. jan. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem olyan aranyos és a kedvenc állatom a panda :)
2015. jan. 18. 16:35
 6/7 Kocuska válasza:

különbözö fórumok, és ice bucket challengehez hasonló lánc indítása az ami most hirtelen eszembe jut. Fontos még a jó tag-ek jelenléte,és a gyakori posztolás. Amúgy akár át is irányíthatod az instás követöidet.


Sok sikert az oldallal ;)

2015. jan. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!
2015. jan. 20. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!