Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Székesfehérváron hol van...

Robi22 kérdése:

Székesfehérváron hol van olyan szakiskola vagy középiskola ahol könnyebb a tananyag és ahol leginkább nem a tantárgyakkal foglalkoznak hanem magával a szakmával?

Figyelt kérdés

Ugyanis én most a szent istván-ba járok péknek de nagyon nem tetszik nekem sem a diákok sem a szakma eleinte igen.


De engem mindig is az olyan iskolák érdekeltek ahol inkább csak a szakmákkal foglalkoznak. Masszőr Dj, Dívat tervező stb.. ezek melyik iskolában vannak az arany kézen kivűl mert ugye az tandíjas, székesfehérváron hol vannak ezek a szakmák? Dj, vagy masszőr? fontos lenne!



2015. jan. 16. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Masszőr,csak OKJ-s. Fehérváron nincs ilyen. Divattervező az ha még van akkor az Árpádba, ott van fodrászat is. esetleg a Váciba faipar,vagy autófényező. ÉN még a Deákot mondanám jó sulinak.
2015. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem! :) Kösz a választ, és amúgy Okj-s masszőr tan-f kell érretségi vagy tandíj? és bocs ogy ezt megkérdezem de ez nagyon fontos lenne xd székesfeérváron valahol dj tanfolyam ingyen vagy középiskola nincs? mert pesten hallotam hogy van csak ugye ott meg k..... sok.


Amugy én olyan iskolát keresek ahol csak a szakmával foglalkoznak és nincsenek Köztantárgyok mert a mostani pék szent istvános nem tetsziki :/

2015. jan. 16. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Masszőrhöz talán elég az általános. De azt meg vagy Te állod vagy a munkaügyi. dj tanfolyam valahol van Fehérváron,de már nem tudom hol vállalják. Az meg középiskolákba nem fogják tanítani. Van egy olyan oldal,hogy dj szövetség. Nézz utána. Talán vállalnak oktatást.
2015. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Felnőtt képzésben aranykézben van gyógymasszőr és svéd képzés amugy elözö nem elég csak a nyolc általános a masszőrhöz de lehet a svédnél nem tom de gyógyhoz kell érretségi
2015. jan. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bocsi nem tudtam
2015. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!