Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iskola kérdések?

Iskola kérdések?

Figyelt kérdés

Hali! Jelenleg műszaki szakközépiskolában tanulok, 4 év múlva végzek. Kérdés: Ha végeztem vele, érdemesebb inkább az OKJ-s képzést megcsinálni, és szerezni egy szakmát, vagy beiratkozni egy műszaki egyetemre, és ott egy diplomát? A kettőt csinálhatom egymás mellett? Úgy hogy reggel egyetem, esti képzésben pedig szakma (OKJ). El lehet helyezkedni ezekkel a papírokkal, illetve egyáltalán a műszaki pályán? Valakinek van valami tapasztalata megosztaná velem?


Előre is köszönöm minden válaszolónak!



2012. nov. 22. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem végezd el és akkor meglátod, sok mindentől fog függeni. Ha nagyon jó tanuló vagy akkor valószinü megéri az egyetemet választanod, ha nem sikerül annyira az érettségid, akkor érdemesebb szakmáznod. Közben azért szerezd meg a középfoku nyelvizsgádat is.
2012. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!