Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerült a 2015-ös...

Kinek hogy sikerült a 2015-ös felvételi?

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Annyira okos vagyok hogy felvételit se kellett írnom, már két éve felvettek és még csak nyolcadikos vagyok
2015. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Grat nagyon okos vagy előttem szoló-.-

Amugy nekem a magyar jól ment.:) a matekrol ne beszéljünk:(

2015. jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én most a magyart kicsit nehezebbnek éreztem a szokásosnál, a matekot meg könnyebbnek.(Ugye azoknál amiket gyakoroltam.) Aztán jött a javítási útmutató és összezavart :D Neked?
2015. jan. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én a magyarnál nagyon paráztam, egyszerűen lesokkoltam, ezért a nokedlit húztam alá a nem tudom hanyas feladatban, pedig a tornácon-t kellett volna. Én a magyart nehéznek éreztem, a matek most sokkal könnyebb volt, kivéve az utolsó feladatot. Jaj, remélem meg lesz a 70 pont. Mindenkinek szorítok!
2015. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

2-es vagyok énis a nokedlit húztam, mivel hokedlire gondoltam..

Igen minimum 70 pont kellene..:)

2015. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát én a magyart találtam oltári könnyűnek. Nem is értettem hogy ilyen feladatokat minek adnak,nekem nagyon könnyű volt,magyarból számítok olyan 35-40pontra. Matekot elszurtam:/. Nem elég hogy az első hat feladathoz baromi nagy hülyeségeket írtam,de az utolsó háromra nem maradt időm.Egy betűt sem tudtam olvasni azokból a feladatokból. A matekban a négyes feladat nagyon nagyon könnyű volt,ezt csak a végén vettem észre XD Mert az utolsó oszlop az összes ember számát jelezte,én meg nem vettem észre,és azt hittem azok is külön emberek. És végetnemérő hosszas számolast végeztem,mire rájöttem hogy az csak az összes embert jelöl XD nem is értettem,mert akkor több lett volna mint 400 XD mondtam magamba: "én értelmi fogyatékos vagyok" és már nem volt időm kijavítani XD. Nem tudom mi ütött belém,de nagyon rossz lesz a matekom. Kb 20 pontra számítok. :/
2015. jan. 18. 11:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok és csak hogy ne romboljak önbizalmat (:D) hatosztályos. Tudjátok mi az? :D
2015. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az leesett h hat osztályos nekem az "annyira okos vagyok" kifejezésed nem tetszett :)
2015. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazábol tiszta retardált vagyok a barátaim semmit sem vesznek komolyan amit mondok.
2015. jan. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!