Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a gépem a...

Miért van az hogy a gépem a nagyobb teljesítményű újabb játékoktól ki kapcsol meg ha meg van a gépigény akkor is de a kisseb teljesítményű reggebi játékoktól nem?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet nem ártana egy szoftverfrissítés a videókarira esetleg egy újabb dvx, meg hasonlók. Amúgy van amikor az izmosabb hardvereket visszafogja valami, és kisebbnek érzékeli a gép. Pl egy 4 magos procit csak 2-önek lát. Érdemes egy analízist is futtatni.
2015. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

a szoftver frissitest hogy csinaljam?

es mi az a dvx?

2015. jan. 17. 21:07
 3/13 anonim ***** válasza:

Ne hari, elírtam, már kicsit régen használtam. Szóval először keress rá erre a neten és telepítsd a win-edhez valót:

directx 11

2015. jan. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha ez után is mindig kilép akkor keress rá a videokártyád típusára, és töltsd le hozzá a legújabb szoftvert.
2015. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
a directx 11 mar rég telepítve van a vidi kari drivere a legfrisseb és így is ki kapcsol
2015. jan. 17. 21:25
 6/13 anonim ***** válasza:
ha azt mondod, hogy az elmúlt 2-3 hónapban frissítetted ezeket, akkor távgyógyításban én már nem tudok segíteni. Valami hibaüzenetet nem ír ki? Az sokat tudna segíteni neked. Más ötletem nincs.
2015. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

nem csak egyszerűen le áll a gép

az lehet hogy a nagyobb gépigenyű játékok jobban meg dolgozzak a tápot és az mar kezd meg halni és ezert van az hogy aminél eddig nem kapcsolt ki annál most igen?

2015. jan. 17. 21:38
 8/13 A kérdező kommentje:
és túlmelegedve sincs régen sokkal melegebb volt és úgy se kapcsolt ki most igen
2015. jan. 17. 21:39
 9/13 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy a táp nem bírja, de légy óvatos, mert ha az a baj és elszáll akkor viszi a többit is.

Én úgy teszteltem a gépem, hogy levettem az oldalát, és egy sima ventilátort tettem mellé hűtőnek, és elindítottam a játékot, mivel elindult és nem lépett ki így a túlmelegedés volt a baj. Úgyhogy vettem bele egy plusz hűtőt. Neked is azt javaslom teszteld le, ha jó akkor rakj bele még egy ventilátort. Ha úgyse megy akkor valami más lehet a baj.

2015. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
és ha ki cserélném a tápot az meg oldana ha ez a baj?
2015. jan. 17. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!