Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az miért van hogy battlefield...

Az miért van hogy battlefield 4 nek sokkal nagyobb gépigényt írnak mint ami az én gépem én konfigom Amd athlon II x4 740x ddr3 4gb memoria vga R7 260x OC és ultra garafikán megy akadás mentesen miért van?

Figyelt kérdés

2014. jún. 14. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány fps-sel és milyen felbontáson? Élsimítás és antisztropikus szűrés is maxon van?
2014. jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nyomd fel Full HD-ba 1920 x 1080 felbontásra és kapcsolj mindent ON állásba, teljes élsimítással , teljes látótávolsággal, mindennel, akkor lesz Ultra grafikán a játék


Én 26-29 fps-re tippelnék, de biztos néhol lemegy ez alá is.

2014. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

4 giga memória. Kösz, most jót nevettem.

128bit-nem megy az ultrán. Talán úgy gondolod, hogy az előre elkészített profiloknál az ultra tényleg jót jelent, de nem. Azt customban kell felhúzni.

2014. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1920 x 1080 nem tudom mert monitorom nincs akkora 1600x1200 ra birom álítani .

de csináltam egy képet print screenel

[link]

2014. jún. 14. 21:32
 5/5 anonim ***** válasza:

A Battlefield 4 gépigénye:


CPU: AMD: Athlon X2 2.8 GHz, Intel: Core 2 Duo 2.4 GHz

RAM: 4 GB

VGA: AMD: AMD Radeon HD 3870, NVIDIA: Nvidia GeForce 8800 GT Graphics memory: 512 MB


Ezekhez képest a te konfigod:

CPU: több mint kétszer olyan jó, mint amit fentebb írtam.

RAM: Ugyanolyan jó, mint amit fentebb írtam.

VGA: Kb négyszer olyan jó, mint a fent említett.


Ráadásul a monitorod sem Full HD. A minimumot Full HD monitorhoz írják manapság. Ezek után nem értem, hogy min lepődsz meg annyira.

2014. jún. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!