Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok ilye animét?

Tudtok ilye animét?

Figyelt kérdés
Olyat mint a Hunter x Hunter vagy a cKatekyo hit6man Rebor-müfajura goindolok

2015. jan. 18. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
A Hitmanból láttam néhány rész, a másikat nem néztem. Nem nagyon szeretem a akció műfajú animéket, de azért néztem jó néhányat ebből a műfajból: Gintama (néhány akció (max néhány perces, és sok-sok humor)), Bleach (sok akció, más nagyon semmi), One Piece (rengeteg akció, van benne humor is, nem is kevés, és a hossza sem mondható rövidnek), InuYasha (sok akció, sok érzelem, humor is van benne, jó fő gonosz, aki szerelme szeretetéért csinál mindent, habár ez csak az utolsó részben derül ki).
2015. jan. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezek közül láttam mindent csak a Gintamát nem ugyhogy elkezdem nézni :D köszi :D
2015. jan. 18. 16:22
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha irtok shonen animéket akkor legyen bennük vicc is minzt a Hunter x Hunter-ban.
2015. jan. 18. 19:49
 4/8 anonim ***** válasza:

A Gintama első három része elég unalmas, mivel egyenesen belevágnak a történet közepében. Az anime azt hiszem, hogy a negyedik résszel kezdődik. Szóval ne hagyd abban a harmadik rész után.

Rengeteg humor, baromkodás van benne.

2015. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké :D tovább néztem és télleg kezd beindulni a történet :D
2015. jan. 19. 17:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó sorozat. Akció jelenetek is vannak benne, mégha nem is olyan hosszúak mint az One Piece-ben vagy a Bleach-ben. Azt hiszem, a Gintama-ban a leghosszabb akciójelenet 40-50-percig tartott. A leggyakoribbak azok a 20-30 másodperces csatajelenetek.
2015. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem a Fairy Tail is jó, van benne sok humor, kis akció (de néhány jelenet is amikor egy hatalmas WTF kérdés villogott előttem:dd) szerintem akkor a Narutot se vesd meg :) hirtelen ennyi jutott eszembe
2015. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt a kettö9t már nézem :) a kedvenceim között vannak :)
2015. febr. 4. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!