Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Escapella. Vajon okozhat...

Monorka25 kérdése:

Escapella. Vajon okozhat ilyen furcsa mellékhatást is?

Figyelt kérdés
Sziasztok tudom rengetegen kérdeznek erről de én is kiváncsi lettem. Sikeresen bevettem a tablettát 18 órán belül. Rá egy hétre lett egy kis hsamenésem utána rögtön 3 napos vérzésem. Közben lett egy gy napig hányingerem az azóta sem. Utána elkezdett kicsit fájni az alhasam közben furcsa lett a mellem. Fájt érzékeny lett a mellbimbóm ha inger érte megjelentek rajta kis dudorok és kicsit sötétebbé vált. Elvileg okozhatja fogamzásgátló mindezt? Szerintetek ilyen érzékeny lennék rá?

2015. jan. 18. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy hétre rá vérzést okozhat (nekem is lett, a többit még nem tudom el fog-e jönni).

Két hét múlva a biztonság kedvéért tesztelnék. De véreztél, úgyhogy nem aggódnék.

2015. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszia választ:) neked milyen volt a vérzésed? nekem két napig élénk piros 3.-on barnás gondolom az nem lehet beágyazódási:/ kevés volt de több mint pár csepp
2015. jan. 18. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!