Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most 13 éves vagyok imádom az...

Most 13 éves vagyok imádom az autókat. És azon gondolkoztam hogy autó szerelőnek mennyek. Megéri? Jól lehet vele keresni?

Figyelt kérdés
És ha ez az egész össze jönne és jól is keresnék vele akkor később én is nyitnék egy műhelyt.Ezek a kérdéseim lennének. Jól keres egy autó szerelő?Kb hány évet kell tanulni hozzá? Autó szerelő tulajdonosnak megéri lenni?

2015. jan. 18. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én nagyapám az volt(nyigdíjas, még él) és rosszul keresett vele. De tedd a szívedre a kezed, és kérdezd meg magadtól: ez számomra a legjobb munka? Ha igen, dolgozd ezt. Akkor megéri. Én 14 vagyok és én is olyan munkát akarok, ami nem keres sokat, mert az tetszik. Persze, ha F1-es autókat szerelsz, azzal jól lehet keresni! :)
2015. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!