Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék pici levelet hagyni...

Szeretnék pici levelet hagyni különböző idézetekkel. Hová tegyem hogy megtalálják?

Figyelt kérdés

Az a tervem hogy apró kb 1,5 x 3 cm es borítékokat hagyok amerre megyek,amibe különböző kedves idézetet, üzenetet hagynék. :) A borítékok kékek és az áll rajtuk hogy: Titkos üzenet!

Hol hagyjam őket hogy megtalálják, és ki is bontsák ezeket? És hogy ne kelljen a földről felvenni pl, mert az kínos is lehet, meg nem hioszem hogy lehajolnának érte.


Kicsit fel szeretném dobni az emberek napját velük. :)


2015. jan. 18. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon cuki ötlet :)

Mi lenne, ha postaládákba dobnád bele? Vagy a kerítésre/támfalra raknád? Több nem jut eszembe, amiért nem nagyon kell hajolgatni :D

2015. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a hütöre

az asztalra

a monitora

a billentyűzetre

a kávé fôzôre...

2015. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem rossz ötlet a postaláda, de akkor tudom hogy kihez kerül... Inkább névtelenül szeretném. Mármint ismeretlennek. Egy panel házakból álló lakótelepen lakom és mindenki ismer mindenki a környéken... Arre gondoltam hogy a sulimba szétszórom őket, vagy amíg eljutok ada, pl metrón hagyom vagy ilyesmi.

Esetlek vissza is tud küldeni egy cetkit az aki megtalálja. Csak ahhoz egy állandó hely kell. Mert ugye ki száll mindig ugyan abba a metróba... :D



2. válaszoló: Nem a szeretteimnek itthon szeretném... Egy idegen házba meg kissé nehézkes lenne a hűtőre kirakni. :D

2015. jan. 18. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a városban van egy olyan park ahol több odvas fa is található. Régebben apával rendszeresen nézegettük őket és többször is találtunk bennük szerelmesleveleket vagy baráti találkozó-egyeztetést. Miután elolvastuk őket, természetesen mindíg vissztatettük a helyükre, hogy a valódi címzett találja meg, de azért jó kis muri volt. Persze ez mind gyerekkoromban, amikor még nem volt mobiltelefon. Remélem tudtam adni egy kis inspirációt.

Amúgy szerintem még padokra is ragaszthatnál, korlátokra, játszótérre, üzletben pl egy májpástétom konzervre, egy kocsira, ami évek óta egy helyben van.


21/L


(Ui.: Küldessz nekem is egy idézetet?) :D

2015. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem sok odvas fa van a környéken... De egész jó ötlet. Ha látok egyet valahol akkor oda is teszek. :D


Pest környékén laksz? Mert akkor akár levélkében is megkeresheted. :D

2015. jan. 18. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!