Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki nagyon jól...

Van itt olyan aki nagyon jól ismeri a Titanicot? Nem a filmet, hanem a hajót.

Figyelt kérdés

A következők érdekelnének:


A C fedélzeten volt a könyvtár. Úgy tudom ez a 2. osztály számára volt, 1. osztályú utasok nem vehették igénybe?


A G fedélzeten a tatrészen a készlet raktárak mögött 3. osztályú kabinok voltak?


A Squash pályán milyen játékot játszottak és az 1. osztályú utasoké volt?


Az E fedélzeten a hajóorrban milyen helységek voltak Trimmers-nek írja a tervrajz, ezt, hogy lehetne lefordítani?


Melyik fedélzeten és hol volt a hajófogda?


A D fedélzeten a hajóorr közelében volt a "3. osztályú nyitott tér" ami zárt volt, de egy nagy helység, a hajó egész szélességét elfoglalta, körülölelve a raktér-aknákat. Ez mi célt szolgált?


2015. jan. 19. 18:47
 1/3 anonim válasza:

Ő talán tud segíteni:


[link]

2015. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A trimmerek stabilitás-kiegyenlítő acélgerendák, abban a helyiségben ezek voltak elfektetve azért, hogy a hajó megfelelően ki legyen egyensúlyozva oldal illetve hosszanti irányban is, tulajdonképpen ezek a hajó szempontjából csak stratégiai helyiségek voltak.

A G fedélzeten hátul csak harmadosztályú kabinok voltak. A többi passz.

2015. jan. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pardon, én néztem félre, akkoriban a trimmer nem ezt jelentette. Ahogy látom, ezek a fűtők aládolgozóinak tartózkodási helye volt. Szénmunkások.
2015. jan. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!