Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MIt tegyek ez ellen?

MIt tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Körübelül már 2-3 honapja fájt a jobb lábam hátul az ahilessz inem és tegnap elmentem vele dokihoz és megállapitotta hogy csontkinövésem van és azért fáj már tegnap be akart utanli röggenre de nem akartam bemenni még a munkahelyem miatt igy irt ki nekem egy krémet de ha nem asznál akkor nem uszom meg a korházat és az lenne a kérdésem hogy ez elfog mulni magátol vagy mi lessz vele??? probáltam pihentetni de semmi nem lett ugyan ugy fáj 2 helyen lila is és most ha ezt müteni fogják nekem akkor meddig fog tartani a javulás vagy esetleg gipszet kapok-e??
2015. jan. 20. 07:39
 1/2 anonim ***** válasza:

"ez elfog mulni magátol"

Ugye, ezt te sem gondolod komolyan?

Szerinted az orvos az hülye?

2015. jan. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szántóvető ***** válasza:
a krém eltünteti a csontozatod rendellenességét?valszeg gyulladásgátló krémet adott,de ezt el tudod olvasni a papírján.ha megműtenek akkor megszűnik a probléma.a lábadozás eltart egy ideig de ezt a házidoki jobban tudja,őt kellene megkérdezni.
2015. jan. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!