Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha megtanultam az időket...

Ha megtanultam az időket angolból, miért nem tudom használni?

Figyelt kérdés
Akárhogy próbálkozok, nem tudom alkalmazni. Fejből nem tudok tanulni, bár megpróbáltam úgy is, néztem videókat is, aztán kerestem táblázatokat és az alapján tanultam meg. Le tudom írni a táblázatot, de még avval sem tudom használni. Segítsetek kérlek. :(

2015. jan. 20. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézz angolul videókat és filmeket. Olvass sokat angolul. Az egy dolog, hogy bemagolod, de attol még nem tudod használni.
2015. jan. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Magolni nem tudok, ezért írtam, hogy videókat is néztem. A nyelvet magát értem, szoktam filmeket nézni és olvasni is, csak nem tudom használni. Azaz a mondatok alakításával van baj.
2015. jan. 20. 17:33
 3/3 laurak válasza:
Szia, nemrégen költöztem haza 10 év után Angliából.Gyakorolni, beszélni kell. Ugyanolyan mint a vezetés. Könyv elég az alapokhoz, de elsajátítani csak forgalomban lehet. Jól beszélem és szívesen segítek, nekem is segítettek. Plusz nem akarok kijönni a gyakorlatból, nem sokat tudom most itthon alkalmazni.
2015. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!