Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rollo Lothbrok war cry szövege...

Rollo Lothbrok war cry szövege, hogy van magyarul?

Figyelt kérdés

Up onto the overturned keel, clamber with a heart of steel, cold is the ocean’s spray, and your death is on its way, with maidens you have had your way, each must die some day!

Küzdj addig míg van remény, legyen szíved kőkemény. Tenger vize jéghideg, a halálod eljövend. Az asszonyod elkísér, meghal mint/mind ......???

Sérülten is talpra fel, küzdj kemény szívvel, hűvös a tenger permetje, és a halál eljőve, asszonyaiddal követve, mind meghal egyszer.


Nos a kipontozott rész hiányzik nem értem, pedig már 100szor meghallgattam. Mit mondanak ott?



2015. jan. 20. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Először én sem értettem, de talán "meghal mind, ki él" - merthogy ugye each must die some day=mindenki meghal egyszer.

¯\_(ツ)_/¯

2015. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!