Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most melyiket érdemesebb...

Most melyiket érdemesebb megvenni dzsungelhez?

Figyelt kérdés

Rengart vagy Kha'Zix-ot érdemes megvenni?

Ötlet?



2015. jan. 20. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is pont kettejükön gondolkozok. Arra jutottam, hogy először megveszem Rengart, utána Kha'Zixot. Szerintem Rengar hasznosabb tfben, meg manaless.
2015. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
rengar. kha mostanában nem használatos. még mindig erős, de csak akkor ha isolálva van a célpont (egyedül van, (passive képesség) ) ellenben rengar ha kicsit tankosítod beugrik az ultival és legalább 1 embert el is visz magával :D rengart vedd :)
2015. jan. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!

De arra jutottam hogy inkább Kha'Zix-ot fogom megvenni

A passivjáról nem is beszélve, az csak max a jungle szörnyekre jó playerekre nem annyira, mivel nemnagyon szakadnak el a minionoktól se a csapattársaiktól

De miután már evolveoltad a Q és az E, onnantól a passive nem is olyan fontos, csak beugrasz és mehet a csihi puhi

Apropó rengar, rengarral is játszottam párat de nagyon nemjött be, utána is néztem a champnek aztán megláttam hogy kapott egy pár nerfet a bajusza alá

Plusz khazixnek még 2 escape képessége is van...míg rengarnak egyedül az ultija jó menekülésre

Arról nem is beszélve hogy Kha'Zix is elvisz 1 embert soloban, tökmindegy milyen szívós az illető, egy kis armorpen mindent megold :)


Kha'Zix és rengar ugyan olyan hasznos teamfightoknál, a mana pedig nemprobléma ha intenzíven szeded a kék buffot :D

2015. jan. 24. 14:07
 4/6 anonim válasza:
hát kha is szarrá lett nerfelve sajnos :D az ultija pedig nagyon OP volt hogy 50% dmg et levédett. de amúgy igenis fontos az targetelés ha az adc véletlen elszakad ráugrasz q w q és meghalt míg a csapattal együtt ez kicsit nehezebb :D pozicionálj vele és gg :)
2015. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát nemtom szerintem Rengaron a nerfelések nyoma NAGYON meglátszik, míg Khazixon szinte meg sem érezni, nerf ide vagy oda az ultija még mindig OP, a passzívja teszi tökéletessé az ultit, 2szer tudod felhasználni....3szor ha evolveolod, az ulti láthatatlanná tesz és ezalatt 2szer (vagy 3szor) aktiválódik a passzív karom cuccos ami elég durvát sebez még most is, plusz erre még rá combozzuk a Q és egy W és hopp egy kill, lehet hogy már nemvéd le 50% de közben rád sem tudnak célozni és ez alatt el lehet ugrani az E-vel ha menekülésről van szó

Szóval igen, minden tökéletes Kha'Zix-al....csal jól kell használni :)

2015. jan. 26. 16:21
 6/6 anonim válasza:
nagyobb ELO n az ultit könnyen countereilk egy visionnal vagy akár fejlesztett red trinkettel :D de mindegy ha neked kha tetszik őt használd :D én azt mondom amíg LCS n rengót játszanak addig használható :DD
2015. jan. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!