Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek ez gáz?...

Lányok! Szerintetek ez gáz? Ti mit szólnátok?

Figyelt kérdés
A testvérem szobájába a régi cuccai közt (már nem lakik nálunk) találtam egy melltartót (eddig csak toppot hordtam) és majdnem jó rám csak egy icipicit nagy de ha ráveszek egy sportmelltartót (ez furán hangzik, amúgy miért rakok ennyi mindent zárójelbe? Na mindegy...) akkor jó. De eddig a topjaimban nagyon kicsinek látszódott a mellem, és most így egy kicsit nagyobb, de nem vészesen, és nem tudom felmerjem-e venni, mert attól félek, hogy valaki észreveszi és egyik nap még "semmi" másik nap meg már van ott valami feelinggel szétkürtöli az osztálynak:/ Szerintetek?
2015. jan. 20. 20:25
 1/6 anonim válasza:
Szerintem, ha csak egy kicsit látszik nagyobbnak, akkor nyugodtan vedd fel, de én azt tanácsolom, hogy egy Hétfői napon vedd fel 1.-nek, mert akkor nincs viszonyítási alap egyik napról a másikra! sok sikert! :)
2015. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha nincsenek nagy melleid,akkor felesleges melltartót hordanod :) de ha te úgy érzed jobban magad miért ne.nehogy már azért ne vedd föl mert "megszólnak" az osztálytársaid.azt veszel fel amit akarsz ;)
2015. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek!:)

1. válaszoló Ez egy jóó ötlet, és szerintem megfogadom:D

2. válaszoló Igazad van, csak tudod, annyira gáz hogy a legjobb barátnőm már tökre nőies és már vagy 2 kosarat kinőtt, és őt ez úgymond széppé teszi, mármint ő tökre nőies, és én meg mellette egy deszkának érzem magam(:

Ment a zöld kéz, mindkettőtöknek!:D

2015. jan. 20. 20:45
 4/6 anonim ***** válasza:
2# válaszoló vagyok.nem mindenki egyszerre kezd el fejlődni.ez ellen úgyse tudsz semmit tenni.tudom néha bosszantó tud lenni,(szerintem egy idősek lehetünk kb.),de hát nincs mit tenni :D
2015. jan. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
13 leszek februárban :D
2015. jan. 21. 18:55
 6/6 anonim ***** válasza:
én 14 lettem ma..na akkor jól tippeltem :D
2015. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!