Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit szólnátok ehhez?

Lányok! Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
A barátom elmegy koncertre egy hónapon belül, én meg elmegyek bulizni, viszont ő egyátalán nem szeretné hogy menjek, mert az egyik bnőmmel mennék bulizni aki csak pasizni jár buliba, de én meg csak szórakozni mennék, és ő már olyanokat mondd hogy tuti hogy atért megyek hogy megcsaljam, meg nem örül neki, 2x kamuztam eddig neki hogy nem ittam buliba, meg nem cigiztem... És kiderült. De már nem fogok. Hogy nyerjem vissza a bizalmát? Ne menjek el bulizni, hogy bebizonyítsam hogy nem azért mennék? 18/L

2014. okt. 28. 18:44
 1/4 anonim válasza:
Miért nem mentek együtt bulizni, és együtt koncertre?
2014. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő is kérdezte ezt tőlem hogy miért nem megyek vele koncertre, de nem szeretném hogy fizessen rám, meg mehet külön tőlem, megbízom benne.:)
2014. okt. 28. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:

hat eleg nehez lesz visszanyerni egyszeru mit kell tenni ez az egy valos megoldas de hosszu folyamat

mindenben legy nagyon oszinte es ha szerencsed van akkor 3-4 honap mulva ismet tied a bizalma ha nincs akk meg tovabb tart

2014. okt. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hagy hogy fizesse a koncert jegyet. Ez csak egy teszt hogy télleg a barátja akarsz e maradni. Már többször tapasztaltam ilyet. Egy olyan ember akivel pl egy suliba járasz és mondjuk megkínál rágóval akkor azzal azt kérdezi "Szívesen lennél a barátom?" Szerintem itt is ez van, de ha téleg nem akarod megrövidíteni egy jeggyel akkpr fizesd magad de valahova menjetek el minelárisba vagy mittom én csak találkozz vele kérj bocsánatot ha télleg jóbarátod ne veszi magára és megbocsájt. A szóra kozó klubbokkal lehet hogy rossz tapasztalatai vqnnak és caak meg akar védeni.

Pfhh de hosszú lett remélem segitettem. :)

2014. dec. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!