Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jól értelmezem ezt, vagy nem?...

Jól értelmezem ezt, vagy nem? Többi lent!

Figyelt kérdés
[link] <-erről lenne szó. Nos itt a megrendelésnél van egy olyan rész hogy:Meglévő Telenor előfizetésemet megtartom és lecserélem a készülékemet. Azt szeretném kérdezni hogy ezt most hogy értik? Ha ezt a kategóriát választom akkor megtartom az havidíjat a másik telefonomra, és a g3-ra már nem kell fizetnem havidíjat, csak "havi részletet"? Bocsánat ha nincs valami jól megfogalmazva, de remélem értitek hogy mire gondolok..:)

2015. jan. 21. 17:59
 1/2 anonim válasza:
Ha van meglévő előfizetésed készülékkel együtt, akkor tudsz készüléket venni az előfizetés hűségidejének lejárata előtt (ha a készüléket már teljesen kifizetted) valamennyivel előtte viszont Én sem tudom mennyivel előtte fel is tettem a kérdést de választ nem kaptam még. :D Na de vegyük úgy, hogy 2 hónappal előtte megveszed a telefont, ez esetben fizeted a telefon részletét és vállalsz rá megint hűségidőt(a tarifára) és mivel 2 hónappal hamarabb vetted a telefont még nem járt le a hűségidő az előzőleg fizetett tarifára, így nem duplázódik, hanem kitolódik. Hűségidő lejárata előtt is tudsz tarifát váltani de csak nagyobb összegre, kisebb összegre csak hűségidő lejárata után.
2015. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm első!:)
2015. jan. 23. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!