Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Videós szeretnék lenni, nem...

Videós szeretnék lenni, nem is csinálok rossz gameplayeket is, de akármilyen jó sajnos egy videó, ha nem keresi és nem nézi meg senki. Ebben szeretnék kérdezni, hogy mit ajánlotok első videónak?

Figyelt kérdés
Elsõ videónak úgyértem, mi legyen a témája? Bár nagyjából tudom(Tutorial,valami olyasmi amirõl kevés videó van,vagy kevés magyar videó) csak az a baj, hogy nem tudom eldönteni hogyha mondjuk tutorial akkor mi legyen amirõl nincs vagy kevés magyar nyelvü tartalom van youtubon és mi érdekelné a népet, legalábbis mostanság. Szóval azt kérdezném, hogy akkor mi legyen a videóba, gameplay-el függ össze, érdekli az embereket (Manapság 2015) és kevés vagy nincs is róla magyar tartalom.

#nézettség #videó #tutorial #Gameplay #nem befutott videós
2015. jan. 21. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Idővel elkezdenek nézni az emberek. És nem az számít hogy 2000 nézetség legyen a videódon hanem az hogy mondj étdekességeket. Kit izgat h màs tett fel már olyan videót? Az övé olyan a tied ilyen. Érdemes még több gamplay videót csinálnod mert úgy többen fognak ràdtalálni.
2015. jan. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!