Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolsz a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz a társkereső oldalakról? Ciki ott ismerkedni? Regisztráltál valaha ilyen oldalra?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 19:39
 1/7 gladiatus válasza:
Hát igen ciki ! Regisztráltam sokszor hidd el semmi értelme ! te sem vágysz szerintem táv kapcsolatra ha meg a saját városod/faludból keresel akkor meg menj ki és ismerkedj !
2013. aug. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki, tinirandin csomó jó sunát láttam múltkor. Ha nekik nem ciki neked miért lenne:
2013. aug. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem ciki, de én nem próbálnám ki, rohadt nagy szerencse kell hozzá, hogy olyan embert fogj ki, aki normális és még közelben is lakik. Meg egy csomóan nem is gondolják komolyan, vagy már kapcsolatban élnek.
2013. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én ott találtam meg a párom és nagyon szeretjük egymást, egyáltalán nem ciki.
2013. aug. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Régen cikinek tartottam meg hülyeségnek, aztán egyszer unalmamban regisztráltam. 1 hét múlva rám is írt valaki, aki nagyon megtetszett, csak 20 km-re lakott tőlem, úgyhogy pár nap levelezés után találkoztunk is.

Azóta a férjem : )

Szóval nekem bejött. Másnak is bejöhet.

2013. aug. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de nem ér semmit.
2013. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Azt gondolom, hogy nem sokat ér, de egy próbát megér, mert van jó pár példa rá, hogy valaki ott találta meg a párját. Viszont ahogyan előttem is írta valaki, sokan vannak fent olyanok akik már párkapcsolatban élnek és sok olyan is akad aki tényleg nem veszi komolyan ezt a fajta ismerkedést. Ráadásul tényleg szerencse kell ehhez is, szóval, hogy valaki normálissal ismerkedj meg.


2. Szerintem nem ciki, de minél előbb kerüljön sor a személyes ismerkedésre is.


3. Egyszer regisztráltam és semmi haszna nem volt (legalábbis nekem nem jött be). Nem bántam meg, de rájöttem, hogy nem szeretem az internetes ismerkedést.(több ok miatt, de ezt most itt nem részletezném).

2013. aug. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!