Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk, mi a véleményetek az...

Fiúk, mi a véleményetek az animés, gamer lányokról?

Figyelt kérdés

2015. jan. 22. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha egy lány nagyon gamer & animés azt nem szeretem.

Az anime rajongása már otuka szintű akkor már zavaró, és kizáró ok ismerkedésnél.

Ha olyan átlagos anime fan az + pont (én is szeretem az animéket), ha gamer az olyan semleges...

(én személy szerint nem játszom semmin, és nem is nagyon izgat)

Persze az is fontos, hogy milyen korosztályról van szó!

18f

2015. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerintem ez a legritkább eset ha 1 lány gamer , anime fan. nekem abszolút nincs bajom velük :)
2015. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha animés, de nem tukmálja, akkor nem különösebben zavar (nem szeretem az animéket).

Ha "gamer" de nem viszi túlzásba (szeret játszani, akár jó a kedvenc játékaiban, de nem csak a gép előtt hajlandó bármit is csinálni), az tetszik. Jó, ha igy IS lehet vele játszani. :)

2015. jan. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Firedoom ***** válasza:
Gamer vagyok es anime fan, nekem tetszene. De ahany ember annyi "ízlés"
2015. jan. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Shinon válasza:
Először is.. WOW! Nem is tudtam hogy léteznek ilyen lányok :D... Szerintem nekem is tettszene.
2015. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem is értem mi ez a kérdés :D Aki gamer / animés / mindkettő, annak biztosan bejön, aki nem annak nem valószínű. De valamiért nagyon gyanítom, hogy az aranyos lány helyett, aki félénken kiírja ezt a kérdést GYK-ra, mert nem tudja mi az emberek véleménye róla, valszeg egy 30 éves 180kgs faszi ül a gép előtt és röhög a válaszokon xD
2015. jan. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

30 éves 180kg-os pasi? Majdnem eltaláltad..:D

Köszönöm az eddigi válaszokat!^^

2015. jan. 25. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!