Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! >< ti mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! >< ti mit gondoltok az animés lányokról? :$

Figyelt kérdés

Szeretem nagyon az animét, mangát meg mindent, és csak úgy kíváncsiságból, mit gondoltok azokról a lányokról, akik szeretik? >< persze ha valakit nem érdekel annak nem beszélek róla, de akkor is.. >.> ^^"

Köszi! ^^



2015. jan. 1. 21:24
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Kifejezetten nem szeretem az anime-t de ha nem beszélsz róla akkor semleges.
2015. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Aranyosak:)) írj rám ha gondolod^^ 20F
2015. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Semmit, nem bírom az animét.
2015. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
a hentait is?
2015. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem zavar, meghalgatom és ki tudja a végén engem is elkezd érdekelni! :)

Szóval semmi baj az ilyen lányokkal! :)

2015. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
36%

nem birom az animéseket, mert egyfolytában ilyen smileykat rajzolnak, és idegesitenek

és te is tudod, hogyha több hónapig lenne egy fiú, akit szeretnél, biztos hogy beszélnél róla

és az animés csajok kissé fiúsak

2015. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
64%

Örülnék neki, hogy van egy közös témánk. :)

Írj, ha van kedved.

19/F

2015. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Én is szeretem az animéket, úgyhogy nem lenne gond :) ha ismerkednél, írj nyugodtan :) 18/f
2015. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Nincs bajom az animéval, van amit én is szívesen nézek, szóval nem zavarna, ha a barátnőm ezt kedvelné, de sajnos ismerek ilyen lányokat, és ők nőietlenek és unalmasak
2015. jan. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Kedvesek és aranyosak .
2015. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!