Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítsen valaki! tegnap este...

Dóri1994 kérdése:

Segítsen valaki! tegnap este jött meg a menstruációm, majd csat hétfőn kell bevennem a fogamzásgátlót. Viszont szombaton randim lesz, és nem szeretném hogy meglegyen. Baj lehet belőle ha pénteken beveszem a gyógyszert?

Figyelt kérdés

2015. jan. 22. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet csúsztatgatni a menstruációdat fogamzásgátlóval, a tájékoztatóban leírtak alapján. Bár azért ne csináld sokszor, biztos nem túl egészséges. (mint maga a tabi sem, de ez csak személyes véleményem, hiedelmem)
2015. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen ezt tudom. persze nem egészséges, de igazából a mai világban már mi egészséges? lassan már semmi
2015. jan. 22. 16:30
 3/4 anonim válasza:

Nem tanácsos ezzel játszani. Arról nem beszélve, hogy attól, hogy előbb beveszed a bogyót, egyáltalán nem biztos, hogy el is múlik a vérzésed.

Én nem kockáztatnék vele, de te tested, te döntésed

2015. jan. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En peldaul mindig mikor lejar a het nap szunet a 8ikon szedem,Mindig a normalis nap nem halasztgatom mas napra es szerintem jobb ugy.
2015. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!