Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Kratom megéri az árát?

A Kratom megéri az árát?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatok róla?
2015. jan. 22. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Hali. Elég drága de szerintem megéri. Olyan 2g körül kezd el és kipróbálhatod 4g fele is de ez már általában nagy dózis...nagyobb dózisban már nem annyira jó, olyan mintha elrészegítene. Ki kell tapasztald mi a tökéletes dózis magadnak.
2015. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mire szeretnéd pontosan használni? ha tanuláshoz akkor a modafinilt javaslom, az sokkal jobb rá.**
2015. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rekreációs célra
2015. jan. 25. 21:43
 4/6 hardenberg válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy eszedbe se jusson naponta használni! Rá lehet kattanni rendesen, és ha le akarsz vele állni, akkor elég nehéz lesz (elvonási tünetek).
2015. aug. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem nagyon bejön, de csak kis mennyiségben és ha jó a minőség is, segít ébren maradni meg bírni a melót, a Gomoában tudsz venni jó áron, ha érdekel.
2019. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Miért mindenki a Gomoát ajánlja, amikor egy csomó magyar oldal van, ami kimondottan a kratommal foglalkozik, és sokkal minőségibb termék kínálattal rendelkezik. A gomoás kratom szerintem annyira nem jó.
2023. jan. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!