Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnatok nekem a durarara-raho...

Tudnatok nekem a durarara-rahoz hasonlo animeket mondani? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

a top 5 animeim kozott van es egyszeruen imadtam!!! minden egyes karakter szeretem vmiert :) a Baccanorol hallottam mar de meg nem vettem ra eleg energiat h neki is kezdjek... meg lattam par anime filmet pl: Colorful(nagyon tetszett) es az ookami kodomo no ame to yuki-t. nagyon szeretem az ilyen kicsit elvontabb animeket :) tehat lenyegeben: olyan animet keresek ami elgondolkodtato es amiben minden szereplot lehet szeretni a maga modjan es a sztorija is legyen jo :) (es ne legyen tul regi kb 2010-2015)

elore is koszonom! ^^



2015. jan. 23. 06:39
 1/6 anonim válasza:

Szerintem ha azt akarod, hogy minél pontosabban tudjunk ajánlani add meg a nemed is.


Zetsuen no Tempest - Elvont és a legtöbb szereplőt lehet szeretni.

Ergo proxy - Bár nagyon jó anime, sok ember szerint túlságosan elvont és lassan halad a cselekmény.

Spiral - A hangulara nagyban különbözik a durarara-tól, viszont a többi dolog amit leírtál igaz rá vonatkozóan.

2015. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

16/L

Es koszonom szepen!!! :) *-*

2015. jan. 24. 01:51
 3/6 A kérdező kommentje:

ha valaki meg tud valamilyen hasonlo animet akkor nyugodtan irhat :) #1 koszonom a valaszodat a Zetsuen no tempest- a grafikaja a sztorija es a szereplok is nagzon tetszettek!

Ergo Proxy-tul elvontnak talaltam es nem kezdtem bele a masodik reszbe a tortenete sem nagyon fogott meg...

Spiral- jo kis anime nagyon tetszik benne h hogyan jonnek ra a "rejtelyekre" (bocs ha rosszul irtam)

es koszi megegyszer ^^

2015. jan. 24. 04:51
 4/6 anonim válasza:

1-es hozzászóló vagyok.


Ami még szóba jöhet az a Steins: gate, No game no life, Hamatora és a Danganronpa. Remélem, hogy ezekből is legalább 1-2 tetszeni fog. Ha nem annyira zavar a vér, akkor még a Higurashi no naku koro ni-t tudom ajánlani.

2015. jan. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A legjobban a No Game No life tetszett( a masodik hozzaszolasodbol) nagyon tetszik benne ez a szoros testveri kotelek es a logikaja is meg a nagyon jo poenok ^^ Koszonom!
2015. jan. 26. 23:19
 6/6 Guts the Owl válasza:
No game no life, Hyouka, Baccano (Ami egyébként a Durararával egy univerzumban játszódik. Vannak is karakterek belőle a Durararában, mint Isaac és Miria)
2017. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!