Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha vásárolni akarok egy...

Ha vásárolni akarok egy eszközt OLX-en, de a hirdető elérhetőségnek nem magyar, hanem német címet ad meg, és előreutalást kér, abban az esetben, ha megpróbálna átverni, a rendörség eljár külföldi magyarokkal szemben?

Figyelt kérdés

2015. jan. 23. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Az OLX világosan leírja, hogy SOHA senki ne fizessen semmit előre. SOHA! Sőt, azt is kéri, hogy ha ilyen hirdetést találsz, akkor jelentsd, mert törlik.

Az OLX egy hirdetési felület, s nem tud felelni a hirdetésekért.

Feljelentés estén a rendŐrség nyomozni fog, de hosszú és kellemetlen lesz a folyamat. Megéri kockáztatni?

2015. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írd le neki, hogy utánvéttel megvennéd ha úgy odaadja akkor ok, ha nem akkor hagyd a francba.
2015. jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
A magyar csalókkal szemben is alig tudnak eljárni, nemhogy külföldivel. Már ha egyáltalán az... Szerintem elég jó álca az, hogy azért nem jó az utánvét, mert ő Németországban van és onnan nagyon drága/lehetetlen.
2015. jan. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ejtsd azt a terméket, vedd meg drágábban, de biztos forrásból. Hidd el, jobban jársz. Annyi ilyen csaló van ott, hogy eszméletlen...
2015. jan. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

NE VEDD MEG!!!!!4!!

Én is vettem már így, előre utaltam sok pénzt és egy nagy dobozt kaptam amiben függöny volt és egy pulcsit(komolyan!). A csávó azóta is a börtönben van és a sok pénzt nem kaptam vissza, azóta sem...azt mondják hogy még "tárgyalják " az ügyet

2015. jan. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!