Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol található az " elektroniku...

Hol található az " elektronikus pályázati kommunikációs felület" mely egy pályázat tisztázó kérdésére a npp. Emi.hu linken érhető el? Ezt a levelet az EMI pályázatkezelő adta ki.

Figyelt kérdés

2015. jan. 23. 18:11
 1/1 anonim válasza:
A levélben kapott npp.emi.hu linkre kattintasz, oda visz az oldalra, ahol az első bejelentkezést választva , a regisztrációs email címet beírva, kapsz egy linket az email címedre. Ott rákantinttasz, az oldalon adsz egy jelszót. Utána az oldalon bejelentkezést választva az email címet és jelszót beírva be tudsz lépni. A belépés után fel tudod tölteni a hiányzó dokumentumokat, le ok -va visszaigazol, hogy rendben.FIGYELJ ODA MERT EZT CSAK EGYSZER ENGEDI A RENDSZER, elküldés után nem tudsz javítani. (Tegnap Én is megkínlódtam vele). Reméálem tudtam segíteni. DJ
2015. jan. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!