Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Loptam, most gond lesz belőle?...

Kovacsics Nóra kérdése:

Loptam, most gond lesz belőle? Segítség bővebben lent sos

Figyelt kérdés

Nem tudom mi ütött belém,loptam egy boltból egy felsőt és amikor fizettem a pénztáros megnézte az árat rendesen mert csak címkét cseréltem és mindjárt beszélt is a biztonsági őrrel,nem történt semmi eljöttem.Most figyelnek majd a boltba amikor bemegyek és mindjárt "gond" lesz amint meglátnak? Rám tudják majd bizonyítani? Vagy csak akkor lesz gond ha megint ilyen lenne(nem szeretnék soha ilyet csinálni)? Ilyenkor meddig tartják meg a biztonsági kamera felvételét? Nincs bűntett előítéletem meg semmi.


Kérem olyankor írjanak akik tényleg tudják ezeket!



#lopás #cimkecsere
2015. jan. 23. 18:39
 1/5 yuda ***** válasza:
Ha akkor elengedtek, már rendőrségi ügyed nem lesz. Ha feljelentenek, akkor nem engedtek volna el. Meg kellett volna várnod a rendőrséget. Ez nem így történt, tehát más bajod nem lesz belőle, legfeljebb tényleg megjegyeznek és jobban fognak figyelni, amikor bemész.
2015. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mivel már eljöttél nem lehet felelöségre vonni ha ott nem tették meg a helyszínen de máskor ilyet ne
2015. jan. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Ha a kamera felvette a címke cserét, azt bármikor felhasználhatják bizonyítékként, egyébként 3 hónapig minden esetben megőrzik a felvételeket.

Szerintem most az egyszer elnézték neked, de legközelebb nem fogják.

2015. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a próbafülkében cseréltem le a címkét így konkrét bizonyíték nincs vagyis nem tudták felvenni.

Tehát akkor nem lehet az,hogy bemegyek és letámadnak igaz?

2015. jan. 23. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, az biztos, hogy nem írják ki az ajtóra, hogy Kovacsics Nóra nem léphet az üzletbe.
2015. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!